ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DeQaNaSjA
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Sat 12 Jan 2008 - 17:16

Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo ate Fizike ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

avatar

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Sat 12 Jan 2008 - 21:51

Per mendim timin dhembje me madhe eshte aja Shpirterore sepse vet fakti shpirti eshte gjeja me e rendesishme nga kja kemi n'denjen dhe nese i shkaktoim dhimbje aja do te jete me madhe se aja fizike meqe dhimbja fizike zgat per ni kohe te shkurt por dhimbja Shpirterore zgat me shume.... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
daff.a
Princess
Princess


Numri i postimeve : 111
Registration date : 11/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Sun 13 Jan 2008 - 12:01

pajtohem me miren ne kete rast vertet dhembja shpirtrore nganjeher asht e pasherueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arber.d
KinG of RaP
KinG of RaP


Numri i postimeve : 145
Age : 28
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Mon 21 Jan 2008 - 23:27

po po qashtu o hiq se lun topik weq qitne pik ne fund.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GentaNumri i postimeve : 20
Registration date : 17/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Sun 24 Feb 2008 - 15:42

dhimbja me e madhe o qajo si tedoket ma e madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Sun 24 Feb 2008 - 17:24

Valla ajo e shpirtit osht ma e madhee ...se kjo fizike pushon edhe t'men pak a kjo e shpirti shtir t'men Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
daff.a
Princess
Princess


Numri i postimeve : 111
Registration date : 11/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Thu 3 Apr 2008 - 19:35

mvaret prej dhembjes kaniher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Mon 9 Jun 2008 - 12:24

MiRa shkruajti:
Per mendim timin dhembje me madhe eshte aja Shpirterore sepse vet fakti shpirti eshte gjeja me e rendesishme nga kja kemi n'denjen dhe nese i shkaktoim dhimbje aja do te jete me madhe se aja fizike meqe dhimbja fizike zgat per ni kohe te shkurt por dhimbja Shpirterore zgat me shume.... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Bised e Lire-
Kėrce tek: