Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Portalli*Portalli*  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Minogue zbulon lidhjen e re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa


Numri i postimeve : 106
Age : 36
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

Minogue zbulon lidhjen e re Empty
MesazhTitulli: Minogue zbulon lidhjen e re   Minogue zbulon lidhjen e re Icon_minitimeTue 15 Jan 2008 - 15:57


Minogue zbulon lidhjen e re Minoguepx4
Kėngėtarja australiane Kylie Minogue, ka zbuluar se ka filluar njė lidhje tė re, duke thėnė se "nuk ėshtė tėrėsisht e vetme".

Gjatė vitit tė kaluar ajo dhe i dashuri i saj Oliver Martinez, i dhanė fund lidhjes sė tyre afatgjate, por sė fundi 39-vjeēarja ka zbuluar se ka filluar njė lidhje tjetėr. “Mė pėlqen tė dal dhe nuk jam tėrėsisht e vetme. Mos u shqetėsoni pėr kėtė”, ka thėnė Minogue.

Kylie, e cila u shėrua nga kanceri i gjirit gjatė vitit 2006, ėshtė e bindur se do tė gjejė personin e vėrtetė, por thotė se nuk ėshtė duke e kėrkuar.

“Viti ka kaluar vėrtet shpejt pėr mua, pasi qė u shėrova dhe vetėm po pėrpiqem tė jem sa mė e shėndetshme. Andaj edhe nuk kam pasur shumė kohė tė ulem dhe tė mendoj, ‘ku ėshtė personi i vėrtetė’? Jam e sigurt se ai ėshtė diku”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Minogue zbulon lidhjen e re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Kengetaret-
Kėrce tek: