Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Portalli*Portalli*  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 barcoleta per pune

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker besi
Vip
Vip
cracker besi


Numri i postimeve : 239
Age : 35
Registration date : 13/01/2008

barcoleta per pune Empty
MesazhTitulli: barcoleta per pune   barcoleta per pune Icon_minitimeMon 14 Jan 2008 - 13:55

Titulli: teknologjia e ron

Kish shku 1 Kosovar n'gjermani edhe ish kon me kqyr mu punsu en fabrik t'mishit edhe kur ka shku me kqyr punen,tu e kqyr fabriken e ka shoqru aj gjerma1.
Edhe e ka pa teknologjin e ron me 1 maqin tu hi biki gjall e te tjtra maqin tu dal suxhuki.
E ka pyt ky gjerma1 i ka thon a ke1 ju ksi teknologjije en ks >
ky i ks-s ska dit qa mi thon,
edhe merr i thot aiiiii qfar teknologjije ka n'ks ktu as afer ste koka !!!!
i ka thon aj gjerma1 qfare Psh??
ky i ka thon ktu po hin biki e atje po del suxhuki kurgjohiq!!! aj baba jem e ka shti suxhukin edhe e ka nxerr bikin e kshtu qe spom doket interesant teknologjija e juve :
hauhauahu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cracker besi
Vip
Vip
cracker besi


Numri i postimeve : 239
Age : 35
Registration date : 13/01/2008

barcoleta per pune Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per pune   barcoleta per pune Icon_minitimeMon 14 Jan 2008 - 13:55

Titulli: dembelat

Ishin ra dy dembela me fjet,fryen era dhe e hap deren kur po ja bon njani dembel tjetrit allahile per sa koh mundesh me mbyll deren,tjetri i pergjigjet po per nja nje jav,ai tjetri po shikon i habitur edhe po i thote,,O KU JE RAKET BRE''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cracker besi
Vip
Vip
cracker besi


Numri i postimeve : 239
Age : 35
Registration date : 13/01/2008

barcoleta per pune Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per pune   barcoleta per pune Icon_minitimeMon 14 Jan 2008 - 13:55

Titulli: te berberi

ne njeri shkon te berberi edhe e pyet .sa kushton qethja e flokeve? ai i thot 10 euro. e rroja sa kushton ? ai ia kthen 5 euro zoteri.
Ani rruma kryt pra!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cracker besi
Vip
Vip
cracker besi


Numri i postimeve : 239
Age : 35
Registration date : 13/01/2008

barcoleta per pune Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per pune   barcoleta per pune Icon_minitimeMon 14 Jan 2008 - 13:56

Titulli: SHQIPTARI

Ka qene nje here nje njeri te cilin e kishte derguar puna e vet me shku deri ne aeroport per me prit ni amerikan.kur erdh amerikani prej amerikes shqiptari ja boni qysh e ki emrin ky amerikani ja boni MAJKELL FORD ndersa shqiptari ja boni A KA MU SHTY ME KERRE A . UNE QUHEM PRA ISAK KAMIONI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cracker besi
Vip
Vip
cracker besi


Numri i postimeve : 239
Age : 35
Registration date : 13/01/2008

barcoleta per pune Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per pune   barcoleta per pune Icon_minitimeMon 14 Jan 2008 - 13:56

Titulli: prova

Ishin kan dy kojshi njeri i biente gitares dhe bente shum zhurem edhe kojshia tjeter vjen e i ankohet e i thot o koshi pom pengon bre e ai ia kthen neser kam koncert bre kojshi neser prap e njejta ndodhi dhe kojshia vjen prap po ai ia ktheu se vetem edhe sot se i kam provat gjenerale prap gitaristi vazhdon te ban zhurem edhe te nesermem por kojshia nuk shkon per ni jave rresht me iu anku e gitaristi interesohet se pse me nuk po vjen kojshia me u anku edhe prej merakut shkon gitaristi te kojshiae hyn mrena e kerkon neper dhoma po nuk e gjen dot po kur shkon ne banjo e gjen kojshin tu i mshu karit dhe i thot gitaristi kojshi qa je tuj bo qe kam prova gjenerale se neser ka me ti qi ropt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cracker besi
Vip
Vip
cracker besi


Numri i postimeve : 239
Age : 35
Registration date : 13/01/2008

barcoleta per pune Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per pune   barcoleta per pune Icon_minitimeMon 14 Jan 2008 - 13:56

Titulli: njeri qe ska dit me fol ship

ish kan nje njeri nuk e kish dit asni fjal ship po vetem i kish msu keto fjal une une perqef perqef edhe ole ole ole edhe tu hec rruges e sheh nje njeri te mbyt te banderi vine policia kush e ka mbyt kete njeri aj ska dit shka me fol ka than une une une perqef perqef perqef hajde qojna ne burg ole ole ole...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cracker besi
Vip
Vip
cracker besi


Numri i postimeve : 239
Age : 35
Registration date : 13/01/2008

barcoleta per pune Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per pune   barcoleta per pune Icon_minitimeMon 14 Jan 2008 - 13:57

itulli: Lejleku

Babai e pyete djalin
BABA: a deshiron ta kesh nje moter djali im?
DJALI: po shume ka deshire.
BABA: edhe 6 muje ta sjell lejleku morten
DJALI: iiia tu e pase nanin kaq te bukur dhe te mire ti ke shkuar dhe je qi me lejlekun atje, iiiiaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cracker besi
Vip
Vip
cracker besi


Numri i postimeve : 239
Age : 35
Registration date : 13/01/2008

barcoleta per pune Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per pune   barcoleta per pune Icon_minitimeMon 14 Jan 2008 - 13:57

Titulli: Puntori...

Qysh i thojne puntorit shqip...i thojne a u lodhe..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cracker besi
Vip
Vip
cracker besi


Numri i postimeve : 239
Age : 35
Registration date : 13/01/2008

barcoleta per pune Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per pune   barcoleta per pune Icon_minitimeMon 14 Jan 2008 - 13:57

Titulli: Akullorja

Ka qen nje njeri u shku me ble akulore te 50-centve.Hin ne shitore e i thot a kini akullore te 50-centve shitsio blersi:e sa kushton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cracker besi
Vip
Vip
cracker besi


Numri i postimeve : 239
Age : 35
Registration date : 13/01/2008

barcoleta per pune Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per pune   barcoleta per pune Icon_minitimeMon 14 Jan 2008 - 13:58

Titulli: Berberi

Shkon njeri te berberi deshiron te rruhet,i thot berberi uluni ju lutem dhe ben gati shkumen me lag ne ftyr,ky ja kthen jo jo nalt por POSHTE,ja kthen berberi me fal zotri se un vetem nalt rruaj,kurse ky ngul kemb dhe patjeter deshiron poshte,nejse e pyet berberi po pse bash poshte`?:
Ky ja kthen: Kur nuk zgjohet bile mos te flej bute!!! lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





barcoleta per pune Empty
MesazhTitulli: Re: barcoleta per pune   barcoleta per pune Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barcoleta per pune
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barcoleta per PC
» barcoleta per Seksin
» Barcoleta per shkolla
» barcoleta per sport
» barcoleta per mjeksin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Humor-
Kėrce tek: